Wzmacniacz sygnału GSM i UMTS900, repeater ZRD10E-GSM. Pasmo pracy GSM900, UMTS900.


Cena netto:

Cena brutto:


Obsługiwane standardy:

Obsługiwane rodzaje transmisji danych:

   

  

 

{tab title="Opis urządzenia" color_inactive_handles="true" outline_handles="true" outline_content="true"}

Repeater ZRD10E-GSM to uniwersalny wzmacniacz sygnału GSM. Przeznaczony do wzmacniania sygnału telefonii komórkowej GSM900 i UMTS900 w budynkach.
Doskonale nadaje się do stosowania w miejscach gdzie sygnał telefonii komórkowej GSM na zewnątrz budynku pozwala na prowadzenie rozmów czy korzystania z Internetu, a wewnątrz zanika powodując zerwane połączenia i brak zasięgu.

Cechy główne
  • funkcjonuje w pasmie GSM900+UMTS900;
  • współpraca z operatorami: 
  • powierzchnia pokrycia: do 200m2;
  • obsługa do 80 urządzeń jednocześnie;
  • posiada wszelkie niezbędne certyfikaty;
  • pełny duplex (wzmocnienie w kierunku od i do odbiorcy);
  • w komplecie z zasilaczem 5V/230V oraz polską instrukcją obsługi.

Aby urządzenie mogło funkcjonować niezbędne jest zastosowanie dodatkowych elementów takich jak anteny zewnętrzne, okablowanie, anteny wewnęrzne czy uchwyty antenowe. Można też skorzystać z gotowych zestawów dostępnych poniżej.

{tab Funkcje charakterystyczne}

Automatyczna kontrola wzmocnienia

System automatycznej regulacji poziomem wzmocnienia (AGC) w zależności od poziomu sygnału wejściowego i izolacji pomiędzy antenami. Zapewnia balans parametrami wzmocnienia aby zapewnić bezzakłóceniową pracę urządzenia i brak negatywnego wpływu na stacje bazowe operatora. Dzięki naszemu zaawansowanemu systemowi AGC urządzenie jest niewidoczne w sieci operatora GSM.


Manualna kontrola wzmocnienia

System manualnej regulacji poziomem wzmocnienia (MGC) umożliwia manualne dostosowanie wzmocnienia oraz mocy wyjściowej do warunków pracy urządzenia (poziomu sygnału wejściowego i izolacji pomiędzy antenami). Umożliwia idealną regulację urządzenia pozostawiając funkcji AGC kontrolę w przypadku ew. zmian poziomu sygnału wejściowego czy tłumienia. W zależności od modelu funkcja realizowana za pomocą przełączników (DIP SWITCHES) lub pokręteł.


System detekcji braku izolacji

System detekcji zbyt małej izolacji pomiędzy anteną donorową (zewnętrzną) a rozsiewczą (wewnętrzną), którego zadaniem jest zapobieganie efektowi sprzężenia zwrotnego (czy samooscylacji). Dodatkową funkcją jest automatyczny system zapobiegania lekkiej samooscylacji wynikłej z powodu zbyt małej izolacji.


<td style="width%3 15